Nabídka práce ve městě Olomouc

Olomouc je náderné město. Přezdívá se jí také studentské město nebo město studentů. Proč? je to především díky Univerzitě Palackého, která do Olomouce láká stovky studentů z celého Česka a také ze zahraničí. Mnoho absolventů těto univerzity nakonec v Olomouci zakotví. Seznámí se, založí rodinu a usadí se zde. Absolventi univerzity, ale i jiných škol, pak v Olomouci hledají práci. Nabídka práce v Olomouci je poměrně široká. Pracovitý člověk dnes najde práci prakticky kdekoliv a kdykoliv. Ale najde člověk snadno práci, která jej bude nejen živit ale také bavit?

Jsme internetový obchod www.brasty.cz a najdete nás právě v Olomouci. Rychle se rozrůstáme a momentálně prodáváme parfémy, hodinky, šperky a kosmetiku do 10 evropských zemí. Stále máme dveře otevřené zájemcům o práci, kteří hledají něco víc – chtějí práci, která je bude nejen živit ale především bavit. V Olomouci máme jak kanceláře, tak sklady. Nabídka práce je díky tomu velmi široká a uplatnění u nás najdou jak zájemci o práci ve skladu, tak lidé, kteří chtějí budovat kariéru v online marketingu, produktoví specialisté a pracovníci call centra.

Koho momentálně hledáme?

Naše nabídka volných pozic se mění s tím, jak rosteme. Aktulní nabídku najdete zde. Pokud v ní nenajdete pozici, která by vás zaujala, tak nám napište. Pro šikovné lidi se u nás práce vždy najde.

Specialista v on-line marketingu

Cítíš se v online marketingu jako ryba ve vodě, sociální sítě jsou pro tebe domácím hřištěm a HTML není divná zkratka? Zajímá tě práce v e-commerce a hledáš vlídné kolegy, od kterých se můžeš ještě hodně učit? ANO, jsi na správném místě.

Více informací

Pracovník expedice

Zajímá tě práce ve skladu? Rád bys pracoval pro společnost, která si cení svých zaměstnanců a poznal zákoutí moderního internetového obchodu? Tak už nehledej a pojď pracovat k nám!

Více informací

Systémový specialista

Máš zkušenosti se zaváděním informačních systémů a zlepšováním procesů? Něco vylepšit je pro Tebe výzva?
Více informací

Content manager

Víš, co by naše zákazníky zajímalo a znáš ideální formu jak své myšlenky přenést do reality? Online svět je tvůj druhý domov a máš zkušenosti s vlastním blogem? Možná zrovna tebe potřebujeme!
Více informací

PPC specialista

Zkušenost není úplně rozhodující, ale snaha učit se a rozvíjet základní znalosti ano. Troufneš si na správu PPC účtů se statisícovými měsíčními rozpočty?
Více informací

Copywriter

V Olomouci máme volné pracovní místo pro nadšeného copywritera nebo copywriterku nejen reklamních textů. Hlavní jsou nápady a elán do práce, takže se neboj a pošli své CV.
Více informací

Komunikace se zákazníky – Bulharsko

Hledáš možnost využití bulharštiny a e-commerce je sféra, ve které vidíš budoucnost? Spoj síly s námi a můžeš stát u otevření nové země.
Více informací

Specialista produktového portfolia

Víš jak to chodí v zákulisí internetového obchodu? Baví tě práce s produkty a chceš konečně naplno využít svůj cit pro detail?
Více informací

Editor YouTube kanálu

Hledáme do týmu spolehlivého kolegu nebo kolegyni, které baví práce s kamerou a značkovým zbožím. Bude natáčet jednoduchá unboxingová videa a hlavně se starat o náš Youtube kanál.
Více informací

Hodnocení