COPYWRITER – OLOMOUC

V Olomouci máme volné pracovní místo pro nadšeného pisatele nebo pisatelku nejen reklamních textů. Hlavní jsou nápady a elán do práce, takže se neboj a pošli své CV.

Co budete dělat:

  • tvořit veškeré marketingové texty a články do online magazínu, hledat případné „mouchy“ v textech svých kolegů
  • kompletně nahrávat nové články do magazínu (včetně výběru a úpravy fotek)
  • koordinovat překlady českých textů do dalších jazyků
  • spravovat sociální sítě (vymýšlet příspěvky a následně je propagovat), udávat směr kampaní a koordinovat kolegy z ostatních zemí

Bez jakých znalostí a dovedností se při práci neobejdete:

  • výborné úrovně češtiny – slovem i písmem (tzn. mít v malíčku gramatiku, stylistiku i celkovou práci s textem)
  • zkušenosti s copywritingem, psaním blogu nebo jinými texty
  • pracovitosti, pečlivosti, zodpovědnosti
  • vysokoškolského vzdělání typu žurnalistika (výhodou, ne podmínkou)

Co nabízíme:

  • příjemnou práci v mladém kolektivu blízko centra Olomouce
  • podporu sebevzdělávání, kariérní růst
  • dovolenou navíc a sickdays
  • pružnou pracovní dobu
  • dotované obědy a nápoje, slevy na náš sortiment
  • možnost podílet se na budoucnosti společnosti
  • firemní akce a sportovní aktivity

Kontaktní formulář