Co obnáší práce specialisty online marketingu v Brasty?

Co obnáší práce specialisty online marketingu v Brasty?

Bez reklamy a dobrého marketingu dnes není možné na trhu obstát. Konkurence je tvrdá a je jí hodně. I přesto, že máte nápad na novou službu službu nebo produkt, který lidem usnadní život, je nutné do všeho zapojit reklamu. Dnes už bohužel moc neplatí, že dobrý produkt se prodává sám. A na kvalitní marketing jsou potřeba kvalitní lidé, které právě hledáme.

V Brasty se věnujeme prodeji značkových hodinek, parfémů, šperků a kosmetiky. Ta se rozšířila z tělové a vlasové kosmetiky také na kosmetiku pleťovou a dekorativní. Nedodáváme zboží jen do České republiky, ale také do dalších 11 zemí po celé Evropě, jejichž seznam plánujeme dále rozšiřovat. Produkty kvalitních a oblíbených značek je třeba řádně propagovat, aby byla jejich cesta k zákazníkům jednodušší a snazší. Právě k tomu potřebujeme schopný tým, který momentálně rozšiřujeme. Přidejte se do našich řad!

Specialista online marketingu v Brasty

Baví vás marketing, zajímáte se o novinky v oboru, rádi se učíte nové věci, jste pracovití a chcete získat zaměstnání v týmu, se kterým je radost spolupracovat? Pak se vám u nás bude líbit.

Marketingové oddělení v naší firmě se postupně rozrůstá, protože se nám daří posouvat firmu dál a expandovat do dalších evropských zemí. Proto potřebujeme někoho, kdo nám s naším projektem pomůže.

Co by vám k práci u nás nemělo chybět?

Pokud znáte alespoň základy HTML, umíte pracovat se sociálními sítěmi (Facebook, Instagram), není vám cizí nástroj Google Analytics a zajímáte se o e-commerce, je to na dobré cestě. Nepopíráme, že budeme velmi rádi, pokud se v online marketingu orientujete a máte s ním zkušenosti, ale nehledáme mistra světa ve svém oboru. Moc rádi vás naučíme všechno potřebné, pokud budete mít chuť.

V Brasty se bude líbit každému, kdo má hlavu plnou nápadů a bude se snažit přicházet s novými řešeními a kreativními způsoby, jak se na trhu prosadit. Nebojíme se experimentovat a zkoušet dělat věci jinak. Pokud je vám blízké zkoušet nové postupy a jít nevyšlapanými cestičkami, pak se u nás můžete vyřádit.

Zároveň k tomu je však potřeba nezapomínat na zodpovědnost a zůstávat také nohama na zemi. Jsme velký internetový obchod, který denně vyexpeduje přes 1000 objednávek, proto je nutné myslet na to, že ztráty mohou být značné.

V marketingovém oddělení se u nás setkáte s přátelskými lidmi, kteří vám budou vždy rádi k ruce, a z mnohých se určitě stanou nejen příjemní kolegové, ale taky fajn kamarádi. Snažíme se rozvíjet neformální prostředí, ve kterém se každý cítí dobře. Chápeme, že takový přístup se odrazí i na výsledcích naší společné práce.

Co je náplní práce online marketéra v Brasty?

Potřebujeme člověka, který zvládne nejen spravovat, ale také rozvíjet online platformy. Hledáme někoho, kdo se bude rád starat o naše sociální sítě a firemní stránky. K vaší práci bude spadat i úprava webu dle aktuálních potřeb, sledování návštěvnosti stránek, analyzování zdrojů, vyhodnocování a reportování výsledků jednotlivých kampaní nebo podílení se na projektech nejen v rámci marketingového oddělení, ale i celé společnosti.

Výhodou bude, pokud jste se už v minulosti věnovali e-mail marketingu a umíte řídit a vyhodnocovat kampaně, vytvářet personalizované maily a umíte pracovat s NPS a Mailkitem. Potěší nás také, pokud se vyznáte v SEO – analýze klíčových slov a content marketingu, víte něco o PPC kampaních (Google Ads, Sklik, YouTube kampaně, Criteo, Adform, Bing). Jestli ještě k tomu máte povědomí o affiliate marketingu a zbožových srovnávačích, budeme nadšeni.

Záběr je to široký, proto se u nás určitě nebudete nudit. Věříme, že různorodá práce je jedním z klíčů k dobré motivaci a práci, která baví.

Jestli tyto vědomosti nemáte, nevadí, důležité je, že máte motivaci k práci a učení. U nás vás moc rádi všechno naučíme, proto se nebojte zkusit své štěstí ve výběrovém řízení.

Odměna je sladká

Jako naprostou samozřejmost považujeme to, že za dobrou práci se dobře platí. Záleží zejména na vašich zkušenostech a aktivitě, protože platové ohodnocení je poměrně široké (25 – 40 tisíc Kč / měsíc). Práce u nás je samostatná a nabízí možnost realizovat nejrůznější nápady. Můžete se těšit na dovolenou navíc, sick days, nápoje a občerstvení na pracovišti i na stravenky. Hledáme člověka na HPP, který se rád rozvíjí a získává nové zkušenosti. Pracoviště budete mít v moderních kancelářích blízko centra Olomouce.

Už se na vás v Brasty moc těšíme! Hlásit se můžete zde pomocí formuláře.

Mohlo by tě zajímat

Hodnocení