Přijmeme specialistu online marketingu

Cítíš se v online marketingu jako ryba ve vodě, sociální sítě jsou pro tebe domácím hřištěm a HTML není divná zkratka? Zajímá tě práce v e-commerce a hledáš vlídné kolegy, od kterých se můžeš ještě hodně učit? Pokud ano, tak jsi na správném místě.

Jaká bude náplň tvé práce?

  • spravovat a rozvíjet on-line platformy
  • starat se o firemní stránky na sociálních sítích
  • upravovat web a e-shop dle aktuálních potřeb
  • sledovat návštěvnost stránek
  • vyhodnocovat a reportovat výsledky jednotlivých kampaní
  • podílení se na projektech v rámci oddělení marketingu i celé společnosti

Co je k práci potřeba?

  • základní znalost HTML
  • znalost Google Analytics
  • orientace v různých typech on-line reklamy, specifik jednotlivých formátů, přehled o médiích
  • dobrou orientaci v on-line marketingu a na internetu
  • pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, proaktivitu, hlavu plnou nápadů a analytické schopnosti

Následující zkušenosti jsou plus, ale rozhodně ne podmínkou

  • e-mail marketing – řízení a vyhodnocování kampaní, mailkit, NPS, personalizace e-mailů
  • SEO – anylýza klíčových slov, linkbuilding, content marketing
  • tvorba, správa a optimalizace PPC kampaní – Adwords, Sklik, Criteo, Adform, Bing, Youtube kampaně
  • kampaně na sociálních sítích – Facebook, Instagram
  • affiliate marketing
  • zbožové porovnávače

Co za to?

  • samostatnou práci, ve které můžete uplatnit své nápady
  • příležitost pro osobní i pracovní rozvoj
  • přátelský tým kolegů a kolegyň
  • dovolená navíc, sick days
  • nápoje a občerstvení na pracovišti
  • stravenky
  • práci na IČO nebo HPP kousek od centra Olomouce
  • nástup možný ihned

Zaujalo tě to? Tak nám napiš, těšíme se na tebe!

    Hodnocení