Kdo jsme?

Něco o nás

Jsme Brasty!

Jsme Brasty.cz, internetový obchod se značkovým zbožím. Naše portfolio tvoří hodinky, parfémy, vlasová kosmetika, kabelky a šperky. Začínali jsme v roce 2012 s jedním e-shopem, nyní už rozesíláme zásilky z Olomouce do celé České republiky a dalších 10 evropských zemí – Slovenska, Itáli, Španělska, Polska, Německa, Rakouska, Rumunska, Velké Británie, Maďarska a Bulharska. K nim hodláme v průběhu roku 2020 přidat ještě Francii.

Naším cílem je vybudovat globální společnost, kde se bude lidem nejenom příjemně nakupovat, ale i pracovat. Proto nyní pro naše stávající i budoucí zaměstnance intenzivně tvoříme příjemné pracovní prostředí, aby jednou každý z nich mohl s hrdostí říct: „jsem součástí Brasty rodiny“.

S rozvojem firmy je spojen i kariérní růst našich kolegů. Mnoho z nich se během několika let vypracovalo ze zákaznického centra až na manažerské pozice, čímž se stali naprosto nedílnou součástí Brasty týmu. Právě jejich ambice – dokázat více než ostatní – nás posouvá neustále dopředu, a přesně tento „drive“ hledáme i u nových kolegů.

Nyní zaměstnáváme v naší olomoucké centrále přes 60 pracovníků v několika týmech (zákaznické centrum, marketing, nákup, administrativa a sklad). Přesto máme stále dveře otevřené! Jestli chceš být součástí velkého projektu, nechybí ti chuť pracovat, ani odvaha vypracovat se výš, pošli nám svůj životopis a staň se, společně s námi, globálním hráčem na poli e-commerce. Těšíme se, až se s Tebou setkáme.

Práce v Olomouci

Obě naše pobočky najdeš poblíž centra Olomouce. Díky tomu to budeš mít za zábavou kousek.

Přátelská atmosféra

Snažíme se, aby u nás panovala přátelská atmosféra a aby se do práce každý těšil.

Motivace

Motivací ti bude příležitost k profesnímu růstu v expandující společnosti a nově nabyté zkušenosti.

Zaujali jsme tě?

Pracuj v Brasty!

5/5
"Práce v Brasty mě neskutečně baví. Je to konečně práce, která mi umožnila profesní růst a současně se stala mým velkým koníčkem."
Brindusa Maskova
Hodnocení