Přijmeme vedoucího příjmu a expedice

Jsme tým mladých a pozitivně smýšlejících lidí, kteří provozují internetový obchod zaměřený na módní zboží (hodinky, parfémy, kosmetika, šperky). Jsme ryze česká společnost se sídlem v Olomouci. Denně expedujeme více než 1000 objednávek do desíti zemí Evropy s další chystanou expanzí na jih a západ Evropy. V posledních letech pravidelně sbíráme ocenění od našich zákazníků a renomovaných asociací. Dlouhodobě držíme více než 98% kladných hodnocení. Naším hlavním cílem je vytvořit nákupní galerii zaměřenou na módu, nabízet produkty v celé Evropě a být jednou z nejsilnějších značek mezi internetovými obchody.

Vedoucí příjmu a expedice

Dokážeš zorganizovat práci kolegů tak, aby byly objednávky u zákazníka co nejdříve? Nebojíš se výzvy? Připoj se k nám! V Olomouci máme pro tebe jedno volné místo.

Náplň práce

  • po zaškolení budeš řídit tým odpovědný za příjem a expedici zboží
  • budeš dohlížet na včasnost příjmu, zabalení i expedici zboží
  • budeš kontrolovat kvalitu balení zboží
  • budeš koordinovat expedici zboží pro dopravce
  • budeš nastavovat procesy spojené se skladováním i expedicí zboží

Potřebné znalosti a schopnosti

  • zkušenost se skladovým hospodářstvím je podmínkou
  • praxe s vedením malého týmu
  • organizační schopnosti
  • empatický přístup ke kolegům
  • časová flexibilita
  • uživatelská dovednost práce na PC včetně praxe s většími CRM systémy (SAP, Helios, K2, apod.)

Co nabízíme?

  • práci kousek od centra Olomouce
  • více dnů dovolené než nám říká zákon a sick day
  • benefity – kávovar, stravenky, velké slevy na náš sortiment apod.
  • parkování přímo před budovou skladu
  • budget na další vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
  • šanci na kariérní postup – rádi vás podpoříme na cestě vzhůru
  • kolektiv skvělých kolegů
  • nástup možný ihned
Místo pracovištěVelkomoravská 479/19, Olomouc – Povel
Typ pracovního poměruPráce na plný úvazek
Typ smluvního vztahuPracovní smlouva
Plat22000 – 30000 Kč/měsíc
Požadované vzděláníStředoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Těšíme se na tebe!

Kontaktovat nás můžeš přes formulář níže a nebo na e-mail volna.mista@brasty.cz.

    Hodnocení