E-shop Brasty.cz je mezi 50 nejrychleji rostoucími firmami v Česku

E-shop Brasty.cz je mezi 50 nejrychleji rostoucími firmami v Česku

Náš e-shop Brasty.cz je mezi 50 nejrychleji rostoucími firmami v Česku. České společnosti s poměrně jasnou převahou ovládly padesátku nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední Evropě. Do 21. ročníku soutěže Deloitte Technology Fast 50 CE se jich probojovalo rekordních 21, přičemž obsadily druhé, třetí i čtvrté místo.

Absolutním vítězem této soutěže je potom polský výrobce balení na míru Packhelp.

Dařilo se také našemu e-shopu Brasty.cz, který obsadil 32. místo v České republice. Brasty.cz je online obchod s hodinkami, parfémy, kosmetikou a šperky a sklady s kancelářemi máme v srdci Hané – v  Olomouci. Brasty.cz se poměrně rychle rozrůstá a v tuto chvíli zboží zasíláme již do 10 zemí EU, přičemž toto číslo by se ještě letos mělo navýšit o další země.

 „Výsledky letošního ročníku Fast 50 potvrzují, že technologickým firmám se v České republice stále více daří. Místní podnikatelé si pak úspěch nenechávají jen pro lokální nebo regionální trh. Řada z nich už dosahuje výrazných úspěchů v zahraničí, včetně náročného amerického trhu,“ říká Jiří Sauer, ředitel programu Deloitte Technology Fast 50 CE. a tím jen potvrzuje cestu e-shopu Brasty.cz, který chce do zahraničí dál expandovat.

Nejrychleji rostoucí firmou v Česku a druhou nejrychleji rostoucí společností ve střední Evropě je logistický start-up DoDo. Hned za ním se umístila velmi zajímavá aplikace pro pronájmy nemovitostí, kterou je portál UlovDomov.cz. Čtvrtým v žebříčku je potom známý vyhledávač nábytku FAVI.

Proto je pro Brasty.cz umístění v tomto žebříčku o to cennější – stát po boku tak velkých hráčů je zkrátka obrovským úspěchem pro každou společnost a náš e-shop Brasty.cz si toho velmi cení. „Za úspěch vděčíme zejména našim kolegům a zaměstnancům, kteří e-shopem doslova žijí a dělají vše pro to, aby byl zákazník vždy maximálně spokojený. Máme velké štěstí na zaměstnance, kteří ve firmě vytvořili pohodovou a přátelskou atmosféru. I díky tomu se nám tak daří překonávat všechny překážky a jít stále kupředu.“ říká jednatelka společnosti Alena Masarová.

Pokud se chcete připojit k našemu týmu, tak mrkněte na volná místa.

Zdroj: https://www.e15.cz/byznys/technologie-a-media/padesatku-nejrychleji-rostoucich-tech-firem-ve-stredni-evrope-ovladly-ceske-podniky-1375381

Hodnocení