Co o nás prozrazuje rodné číslo?

Customer Care Representative pentru România

Vorbești și scrii perfect românește și îți dorești să faci parte din echipa unui super e-shop care crește rapid? Brasty.ro este un magazin online cu parfumuri, ceasuri, bijuterii și produse cosmetice. Vindem produsele noastre în 10 țări din UE,  și în prezent căutăm o persoană entuziastă care să se alăture echipei noastre din Olomouc, Cehia. Deci, dacă vrei să câștigi bani și cauți un loc de muncă stabil și interesant, atunci această ofertă este tocmai pentru tine.

Responsabilități

  • Comunicare prin e-mail cu clienții – vei furniza informații despre produsele pe care le oferim în raport cu preferințele clienților și îi vei ajuta să găsească exact ceea ce doresc astfel încât să fie mulțumiți
  • Vei răspunde la întrebări telefonice – linia este pasivă.
  • Vei fi responsabil pentru crearea, editarea și verificarea stării comenzilor clienților în sistemul intern K2.
  • Vei comunica direct cu departamentul de reclamații și te vei ocupa de diverse sarcini administrative.
  • Vei traduce texte din lb. Cehă în lb. Română și invers.
  • Vei fi responsabil și de câteva activități din domeniul marketingului dacă dorești – promovare e-shop, SEO etc.

Cerințe

  • Trebuie să cunoști bine lb.Română pentru comunicarea zilnică ( scris și vorbit).
  • Trebuie sa fii un utilizator activ de PC.
  • Bineînțeles că abilitățile de comunicare sunt importante, optimismul și rezistența la stres – sigur că nu ascundem nimic – încercăm întotdeauna să ne satisfacem clienții.
  • Cunoșterea mentalității românești este un plus.
  • Abordare pozitivă și dorința de a învăța lucruri noi.

Noi oferim

  • angajare pe termen lung,
  • salariu atractiv plus bonusuri,
  • indemnizație pentru cazare sau ajutor in cazul schimbului de domiciliu în orasul Olomouc, Cehia.
  • colectiv internațional plin de voioșie și optimism,
  • posibilitate de avansare în carieră,
  • pregătire profesională – ne dorim să prospere nu numai compania, ci și angajații noștri,
  • reduceri semnificative la gama de produse a magazinului,
  • beneficii care asigură confortul la birou – alimente subvenționate, cafea etc.

Te așteptăm în echipa noastră!

    Hodnocení