Senior manager Online marketingu

Kdo jsme?

Jsme tým mladých, pozitivně smýšlejících lidí, kteří provozují internetový obchod zaměřený na módní zboží (hodinky, parfémy, kosmetika, šperky). Jsme ryze česká společnost se sídlem v Olomouci. Denně expedujeme více než 1000 objednávek do devíti zemí Evropy s další chystanou expanzí na jih a západ Evropy. V posledních letech pravidelně sbíráme ocenění od našich zákazníků a renomovaných asociací. Získali jsme dokonce ocenění v soutěži nejrychleji rostoucích firem v ČR. Dlouhodobě držíme více než 98% kladných hodnocení. Naším hlavním cílem je vytvořit nákupní galerii zaměřenou na módu, nabízet produkty v celé Evropě a být jednou z nejsilnějších značek mezi internetovými obchody.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Cítíš se v online marketingu jako ryba ve vodě, máš velké zkušenosti v oboru a chceš se někde pořádně prosadit? Pokud by tě zajímala práce v e-commerce v jednom z největších olomouckých eshopů, tak ANO, jsi na správném místě! Třeba právě ty jsi naší vysněnou posilou!

Co budeš dělat?

  • podílet se na celkovém chodu marketingu
  • spravovat a rozvíjet on-line platformy
  • sledovat a ovlivňovat KPI napříč celým marketingem
  • zadávat, vyhodnocovat a reportovat výsledky jednotlivých kampaní v jednotlivých zemích
  • řídit a podílet se na projektech v rámci oddělení marketingu i celé společnosti

Co je k práci potřeba?

  • letitou zkušenost v online marketingu podloženou výsledky
  • analytické schopnosti
  • znalost Google Analytics
  • znalost typů on-line reklamy, specifik jednotlivých formátů, přehled o médiích
  • dobrou orientaci v moderním on-line marketingu
  • pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, proaktivitu, entuziasmus, hlavu plnou nápadů

Následující zkušenosti jsou plus, ale rozhodně ne podmínkou

  • e-mail marketing – řízení a vyhodnocování kampaní, mailkit, NPS, personalizace e-mailů
  • SEO – anylýza klíčových slov, linkbuilding, content marketing
  • tvorba, správa a optimalizace PPC kampaní – Adwords, Sklik, Criteo, Adform, YouTube
  • kampaně na sociálních sítích – Facebook, Instagram
  • affiliate marketing

Co u nás určitě najdeš?

  • nadprůměrné platové ohodnocení – spolupráce je možná i na ŽL
  • časovou flexibilitu, možnost seberealizace, kariérní růst
  • pocit, že nám na tobě záleží
  • možnost občas pracovat z domu
  • možnost uplatnit své nápady
  • příležitost pro osobní i pracovní rozvoj
  • partu přátelských kolegů, kteří dohromady tvoří jeden nerozlučný tým
  • nápoje a občerstvení na pracovišti
  • kanceláře kousek od centra Olomouce

Co u nás určitě nenajdeš?

  • byrokratické řízení firmy ve stylu nadnárodních korporací
  • pomalé a neefektivní smýšlení
  • nedostatek příležitostí

Nástup možný ihned.

Zaujalo tě to? Tak nám napiš!