SPECIALISTA MARKETINGU – BULHARSKO

Hledáte možnost využití bulharštiny a e-commerce je sféra, ve které vidíte budoucnost? Spojte síly s námi a můžete stát u otevření nové země.

Co budete dělat?

  • pečovat o bulharské zákazníky
  • překládat texty z českého do bulharského jazyka
  • analyzovat trh a konkurenci, tvořit návrhy na rozvoj a zlepšování s následnou realizací
  • navrhovat a realizovat marketingové online kampaně
  • spolupracovat s dalšími firemními odděleními

Bez jakých znalostí a dovedností se při práci neobejdete:

  • Výbornou znalost gramatiky bulharského jazyka slovem a písmem
  • Znalost mentality obyvatelstva a jeho zvyklostí v Bulharsku
  • Zkušenosti s online marketingem a prací na sociálních sítích
  • Odolnost proti stresu
  • Znalost práce na PC
  • Profesionální vystupování
  • Časovou flexibilitu

Co nabízíme:

  • samostatnou práci, ve které můžete volně uplatnit své nápady
  • opravdový kariérní postup – příležitost stát u vstupu firmy na nový trh
  • mladý kolektiv plný přátelských lidí
  • flexibilní pracovní dobu
  • finanční odměny za dobře odvedenou práci
  • dotované obědy, nápoje a občerstvení na pracovišti
  • práci na HPP nebo ŽL kousek od centra Olomouce
  • nástup možný ihned

Kontaktní formulář