COMUNICARE CU CLIENŢII – ROMÂNIA

Te-ai întrebat ce vei face după școală? Folosește-ți cunoștințele de limba română în mod activ și câștigi bani în acelați timp!

De ce:

  • pentru că vrem să fie mai mult decât un magazin online obișnuit și oferim consultanță de calitate clienților
  • pentru că facem tot posibilul pentru ca clienții noștri să vorbească despre noi cu interes și să se laude cu „achiziția“ din magazinul nostru
  • pentru ca dorim ca munca să fie plăcută și distractivă, în același timp eficientă și rezultatul ei ușor de înțeles

Responsabilitati:

  • este responsabil pentru câteva activități de marketing – promovarea e-shopului pe canalele de socializare, SEO,
  • Comunicare prin telefon cu clienți din Romania
  • evidența comenzilor
  • traducere texte din cehă în lb. romana.

Cerințe:

  • cunoștințe excelente de limba română scris și vorbit, de asemenea limba Cehă
  • utilizator activ PC
  • organizare și atenție la detalii, seriozitate, optimism și rezistență la stres.
  • experiență anterioară în call-center constitue un avantaj.
  •  cunoștințe de lb. engleza sau lb. germană constitue un avantaje

Vă oferim:

  • angajare pe termen lung aproape de centrul orașului
  • indemnizație pentru cazare sau ajutor în cazul schimbului de domiciliu în orasul Olomouc, posibilitate de cazare asigurată
  • salariu atractiv
  • bonusuri
  • concediu mai mult de 21 de zile, sick days
  • posibilitate de avansare în carieră
  • colectiv internațional plin de voioșie și optimism
  • pregătire profesională – ne dorim să prospere nu numai compania, ci și angajații noștri
  • reduceri semnificative la gama de produse a magazinului
  • beneficii și confort la locul de muncă: prânz, cafea, evenimente sportive și distractive subvenționate

Formular de contact:

*Odkud jste se o nás dozvěděli?
FacebookInstagramGoogle.czSeznam.czLinkedinRádioŠkolaÚřad práceMHDBillboardOd známého

*Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se zpracováním osobních údajů