REKLAMAČNÍ SPECIALISTA

Máte praxi s reklamačním řízením, cit pro detail a schopnost organizovat si práci? Pokud ano, máme pro vás příležitost přímo na tělo.

Co budete dělat:

  • Posuzovat a vyřizovat reklamace hodinek a dalšího sortimentu a to pro všechny země, ve kterých působíme
  • Zajišťovat záruční i pozáruční servis zboží, komunikovat s dodavateli služeb.
  • Práce nespočívá v přímé komunikaci se zákazníkem.
  • Spolupracovat se zákaznickým servisem pro dosazení maximální spokojenosti zákazníka.
  • Hlídat termíny a lhůty reklamací, tak abychom vše vyřídili správně a včas.
  • Nastavovat a zdokonalovat procesy reklamačního řízení.
  • Starat se o bazarový a reklamační sklad.

Co je k práci potřeba:

  • Praktická zkušenost s reklamačním řízením z pozice reklamačního technika/specialisty je nutná.
  • Cit pro detail, přesnost v práci a rozhodnost.
  • Znalost obchodního zákoníku.
  • Ochota učit se.
  • hodí se alespoň základní znalost anglického jazyka pro psanou komunikaci

Co za to:

  • Samostatnou práci, ve které můžete volně uplatnit své nápady.
  • Možnost osobního i pracovního rozvoje.
  • partu spolupracovníků plnou přátelských lidí.
  • Finanční odměny za dobře odvedenou práci.
  • Dotované obědy, nápoje a občerstvení na pracovišti.
  • Práci na HPP kousek od centra Olomouce.
  • Nástup možný ihned.

Kontaktní formulář