PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

Chcete pracovat v oblasti nákupu se zaměřením na značkové produkty? Přidejte se k nám a rozviňte svůj potenciál naplno.

Co budete dělat:

  • Nejdříve si projdete zaškolením do produktových řad a specializujete se na jednu z nich
  • převezmete péči o nákup a cenotvorbu u konkrétního segmentu zboží
  • budete zodpovídat za výběr dodavatelů, komunikovat s nimi, vystavovat objednávky
  • řídit výši skladových zásob
  • podílet se na marketingových aktivitách
  • sledovat cenu sortimentu u konkurence
  • vést statistiku prodeje
  • vybírat a navrhovat nové zboží

Bez jakých znalostí a dovedností se při práci neobejdete:

  • zkušenosti z e-commerce jsou potřeba, ideálně z nákupu nebo produktového oddělení
  • komunikativní znalosti AJ
  • uživatelské znalosti PC
  • zkušeností s prací v CRM systémech (výhodou, ne nutností)
  • flexibility, vysokého pracovního nasazení, dobrých vyjednávacích a komunikačních dovedností
  • zodpovědnosti, organizačních schopností, samostatnosti

Co nabízíme:

  • práci na HPP kousek od centra Olomouce
  • skutečný kariérní růst
  • mezinárodní kolektiv plný pohodových a usměvavých lidí
  • zajímavé platové ohodnocení
  • profesní školení – přejeme si, aby nerostla jen firma, ale i naši zaměstnanci
  • příjemné slevy na náš sortiment
  • benefity zajišťující i pohodlí v kanceláři – dotované jídlo, káva, sportovní a kulturní akce,…

Kontaktní formulář

*Odkud jste se o nás dozvěděli?
FacebookInstagramGoogle.czSeznam.czLinkedinRádioŠkolaÚřad práceMHDBillboardOd známého

*Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se zpracováním osobních údajů