Jsme Brasty, internetový obchod se značkovým zbožím. Naše portfolio tvoří hodinky, parfémy, vlasová kosmetika, kabelky a šperky. Začínali jsme v roce 2012 s jedním e-shopem, nyní už rozesíláme zásilky z Olomouce do celé České republiky a dalších 8 evropských zemí – Slovenska, Polska, Německa, Rakouska, Rumunska, Velké Británie, Maďarska a Bulharska. K nim hodláme v průběhu roku 2019 přidat ještě Itálii, Španělsko a Francii.

Naším cílem je vybudovat globální společnost, kde se bude lidem nejenom příjemně nakupovat, ale i pracovat. Proto nyní pro naše stávající i budoucí zaměstnance intenzivně tvoříme příjemné pracovní prostředí, aby jednou každý z nich mohl s hrdostí říct: „jsem součástí Brasty rodiny“.

S rozvojem firmy je spojen i kariérní růst našich kolegů. Mnoho z nich se během několika let vypracovalo ze zákaznického centra až na manažerské pozice, čímž se stali naprosto nedílnou součástí Brasty týmu. Právě jejich ambice – dokázat více než ostatní – nás posouvá neustále dopředu, a přesně tento „drive“ hledáme i u nových kolegů.

Nyní zaměstnáváme v naší olomoucké centrále přes 30 pracovníků v několika týmech (zákaznické centrum, marketing, nákup, administrativa a sklad). Přesto máme stále dveře otevřené! Jestli chceš být součástí velkého projektu, nechybí ti chuť pracovat, ani odvaha vypracovat se výš, pošli nám svůj životopis a staň se, společně s námi, globálním hráčem na poli e-commerce. Těšíme se, až se s Tebou setkáme.