ADMINISTRATIVA – PRAXE SE MZDOVÝM ÚČETNICTVÍM

Máte praxi se mzdovým účetnictvím a zároveň se nebojíte osobního kontaktu se zákazníkem? Pro náš tým Brasty hledáme posilu, která nám pomůže se zadáváním faktur, dokladů a postará se i o výdej balíčků našim zákazníkům.

Kdo jsme:

Jsme tým mladých, pozitivně smýšlejících lidí, kteří provozují internetový obchod zaměřený na módní zboží (hodinky, parfémy, kosmetika, šperky). Jsme ryze česká společnost se sídlem v Olomouci. Denně expedujeme více než 1000 objednávek do desíti zemí Evropy s další chystanou expanzí na jih a západ Evropy. V posledních letech pravidelně sbíráme ocenění od našich zákazníků a renomovaných asociací. Dlouhodobě držíme více než 98% kladných hodnocení. Naším hlavním cílem je vytvořit nákupní galerii zaměřenou na módu, nabízet produkty v celé Evropě a být jednou z nejsilnějších značek mezi internetovými obchody.

Jak bude vypadat náplň pracovního dne:

  • v první řadě půjde o administrativu spojenou se zadáváním dokladů do systému
  • pracovní místo je na recepci osobního odběru zboží, takže bude občas nutné vydat s úsměvem balíčky našim zákazníkům
  • recepce jako taková bude Vaším revírem, takže i starost o ní spadne přímo na Vás
  • spolupráce s personálním a finančním oddělením Vás nemine
  • budete nám pomáhat s další drobnou administrativou

Co je k tomu potřeba znát, mít nebo umět?

  • určitě pečlivost, tu hledáme v první řadě
  • praxi se mzdovým účetnictvím
  • pozitivní přístup k zákazníkům
  • uživatelskou znalost balíčku MS Office
  • zkušenost s některým větším CRM systémem je výhodou (SAP, Helios, Salesforce, Navision, Pohoda) – ideál je K2

No a co nabízíme?

  • práci na HPP kousek od centra Olomouce
  • velmi zajímavé platové ohodnocení
  • teprve s lidmi roste firma. Kariérní i osobnostní růst je pro nás základní filosofií. Většina našich manažerů u nás začínala od píky
  • mezinárodní partu kolegů
  • příjemné slevy na náš sortiment
  • benefity zajišťující pohodlí v kanceláři – stravenky, káva, sportovní a kulturní akce a příjemný kolektiv

Jestli jsi dočetl/a až sem, pošli nám svůj životopis, rádi se s tebou potkáme osobně.